پیام دکترشریفی به مناسبت حماسه 9 دی و سالروز شهادت سرلشکر قاسم سلیمانی

مدیرعامل شرکت پخش سها هلال در پیامی، حماسه 9 دی را گرامی داشت
به گزارش روابط عمومی شرکت پخش سها؛ دکتر"علیرضا شریفی" ضمن تسلیت و تعزیت به مناسبت سالروز شهادت سردار دلها؛ حاج قاسم سلیمانی؛ حماسه 9 دی، روز بصیرت ملت ایران را نقطه عطفی در تاریخ پر افتخار کشورمان توصیف کرد.
دکتر شریفی؛ خروش مردم فهیم ایران اسلامی در 9 دی 1388 در واکنش به توطئه سران فتنه و استکبار جهانی را بیانگر بصیرت و شعورآحاد مردم ولایتمدار ایران اسلامی دانست و گفت: آن روزها مردم ایران به ندای رهبر خویش لبیک گفتند و یک صدا فریاد مرگ برآمریکا و اسراییل را سردادند و به عوامل فتنه هشدار دادند که یک لحظه از آرمانهای مقدس نظام و حفظ ارزش های انقلاب غافل نخواهند شد.
دکتر شریفی؛ رهبری داهیانه مقام معظم رهبری در برابر توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب و ایادی داخلی آنان را ستوده و تصریح می کند: فرماندهی معظم له به گونه ای بود که نقشه های شوم استکبار و سران فتنه نقش برآب شد و امروز ملت ایران در قلل افتخار؛ پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز در آورده اند.
دکترشریفی؛ همچنین ترور ناجوانمردانه حاج قاسم سلیمانی و همراهانش را نشانگر عجز دشمنان این نظام عنوان کرده و ضمن تسلیت سالروز شهادت ایشان به مقام معظم رهبری، ملت ایران، ایثارگران و خانواده بزرگ هلال احمر؛ تصریح کرد: شهادت مظلومانه و افتخارآفرین شهید سلیمانی؛ سندی محکم برای اثبات وحشی گری های آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب و آدمکش اسراییل است و بی شک خون پاک شهید سلیمانی و شهیدان گرانقدر، مهر ابطال موجودیت این نظام های جعلی است.
وی ادامه داده است: با مقام رهبری و ملت ایران عهد می بندیم که در این مسیر دشوار اما پرافتخار گام برداریم و پیرو ولایت فقیه تا دستیابی به اهداف متعالی نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی باشیم.