پیام مدیرعامل پخش سها هلال به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد

دکتر علیرضا شریفی با صدور پیامی سالروز ارتحال جانسوز امام خمینی (ره) را تسلیت گفته و قیام خونین 15 خرداد 1342 را گرامی داشت
به گزارش روابط عمومی شرکت پخش سها هلال؛ در پیام دکتر"علیرضا شریفی" آمده است: ایام خرداد، یادآور تلخ ترین روزها برای ملت ایران است؛ عروج ملکوتی امام راحل و هجرت بی بازگشت رهبری بزرگ و مردمی که انقلابی بی نظیر در قرن معاصر را فرماندهی کرد و با ندای ملکوتی خویش لرزه براندام طاغوت زمان انداخت.
مدیرعامل شرکت پخش سها هلال در پیام خویش تصریح کرده است: بیش از سه دهه از عروج ناباورانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گذشته و هنوز این واقعه غمبار از ذهن و یادمان نرفته و نیمه خرداد هر سال داغ دل آحاد ملت ایران  تازه می شود.
دکترشریفی در بخش دیگری از پیام خود ضمن تسلیت این مصیبت بزرگ به پیشگاه امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب و مردم شریف و قدردان ایران و همچنین خانواده بزرگ هلال احمر، تاکید کرده است: امام خمینی (ره) زنده است چون انقلاب اسلامی زنده است و راه ایشان تداوم دارد. امام راحل اگرچه از میان ما رفته اند اما پرچم پرافتخارشان امروز در دست رهبری والامقام و شایسته است که افتخار آزادیخواهان جهان و ایران هستند و با درایت عالمانه معظم له؛ این انقلاب و نظام با صلابت به مسیرخود ادامه می دهد.
مدیرعامل شرکت پخش سها هلال، همچنین با گرامیداشت سالروز قیام تاریخی 15 خرداد 1342 تصریح کرده است: این واقعه بزرگ وخونین، بی شک مقدمه پیروزی های بزرگ مردم ایران و به خصوص رویداد انقلاب شکوهمند اسلامی است.