مدیران جدید اداری و برنامه ریزی پخش سها معرفی شدند

سرپرستان جدید اداری و برنامه ریزی شرکت پخش سها هلال معرفی و منصوب شدند
به گزارش روابط عمومی شرکت پخش سها هلال، در مراسمی که با حضور مدیرعامل، معاونین و تنی چند از مدیران این مجموعه برگزار شد؛ سرپرستان جدید اداری و برنامه ریزی پخش سها هلال معرفی شدند.
دکتر"علیرضا شریفی " مدیرعامل شرکت پخش سها هلال در مراسم معرفی آقایان "رضا نوروزی جاویدان" سرپرست جدید اداری و پشتیبانی و"مهدی متوسل آرانی" سرپرست جدید برنامه ریزی پخش سها هلال؛ تدین، دلسوزی، پاکدستی، تجربه و عرق به مجموعه را از جمله معیارهای انتخاب آنان  برای مشاغل حساس اداری و برنامه ریزی عنوان کرد.
دکتر"علیرضا شریفی" با اشاره به ماموریت ها و برنامه های شرکت پخش سها هلال درسال جاری گفت: سال سختی در پیش داریم و قطعاً با همدلی و وحدت؛ برنامه و اهداف پیش بینی شده قرین موفقیت خواهند بود.
مدیرعامل شرکت پخش سها هلال گفت: وظیفه ای خطیر در قبال مردم شریف و نجیب داریم و دغدغه اصلی ما باید تامین و توزیع به موقع داروهای مورد نیاز جامعه باشد.
دکتر"شریفی" در ادامه صحبت های خود روز جهانی کارگر را تبریک گفته و با تسلیت به مناسبت فرا رسیدن لیالی قدر و سالروز شهادت مظلومانه مولای متقیان، حضرت علی (ع) اظهار امیدواری کرد که شخصیت بی نظیر امام اول شیعیان و منش و کردارایشان الگوی تمام عیار پیروان آن حضرت قرار گیرد.