گسترش همکاری شرکت پخش سها هلال و جمعیت هلال احمر مازندران

در دیدار مدیرعامل شرکت پخش سها هلال و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران؛ گسترش همکاری های فی مابین مورد تاکید قرار گرفت
به گزارش روابط عمومی شرکت پخش سها هلال، دکتر امیررضا فرخنده کیش، مدیرعامل شرکت پخش سها در سفری یک روزه به مازندران؛ با دکتر مجتبی اکبری، مدیرعامل جمعیت هلال احمر این استان دیدار و ضمن قدردانی از تعاملات این مجموعه با مرکز توزیع داروی سها هلال در ساری؛ برگسترش همکاری های فی مابین تاکید نمود.
دکترفرخنده کیش، تقویت زیرساخت ها برای توزیع مویرگی دارو در اقصی نقاط کشور و تنوع بخشی به اقلام دارویی را از جمله مهمترین اولویت های مجموعه پخش سها عنوان کرد و خواستار همکاری جمعیت هلال احمر استانها شد. 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران هم با اشاره به رسالت خطیر این نهاد در برابر مردم؛ خدمات شرکت پخش سها هلال در جهت دسترسی آحاد مردم به داروهای مورد نیاز را یادآورشد و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری اعلام نمود.
همچنین مدیرعامل شرکت پخش سها هلال از بخش های مختلف مرکز توزیع داروی ساری بازدید و از نزدیک درجریان فعالیت های این مرکز قرار گرفت.
شایان ذکر است که مرکز توزیع داروی ساری هم اکنون 600 داروخانه دولتی، خصوصی و مراکز درمانی و بیمارستانها را در دو استان مازندران و گلستان پوشش می دهد.