امنیت و آرامش کشور مرهون شهدا و صبوری ایثارگران است

مدیرعامل شرکت پخش سها هلال گفت: امنیت و آرامش امروز کشورمان مرهون شهدا و صبوری خانواده های عزیز ایثارگر است
به گزارش روابط عمومی شرکت پخش سها هلال؛ دکتر"جواد شمسایی" به مناسبت هفته بزرگداشت دفاع مقدس در نشستی با جمعی از پرسنل ایثارگر و خانواده های معظم شهدا شاغل در این شرکت گفت: در آن ایام خاطره انگیز، جوانان برومند کشورمان با گام های استوار رفتند و با خون پاک خویش اجازه ندادند ذره ای از خاک مقدس ایران عزیز به دست بدخواهان بیفتد و رشادت ها و مجاهدت های آنان همواره در تاریخ پرافتخار این مرز و بوم ثبت و ضبط خواهد شد.
مدیرعامل شرکت پخش سها هلال؛ گرامیداشت هفته دفاع مقدس را پاسداشت انسانهای بزرگ و شجاعی دانست که با قدم، قلم، کلام و خون خویش امنیت و آرامش امروز کشور را تضمین کردند و در ادامه صحبت های خود تاکید کرد: بی شک خانواده های معظم شهدا و ایثارگر حق به گردن یکایک ما دارند و اعتقاد دارم سختی ها و رنج هایی که براین عزیزان گذشته با هیچ معیار و سنجشی قابل اندازه گیری نیست.
دکتر شمسایی با تاکید برتلاش مضاعف خانواده شریف سها هلال برای تحقق برنامه ها و اهداف متعالی این مجموعه گفت: باید کشورمان را بسازیم تا در پیشگاه حق تعالی و شهدای عزیزمان سربلند باشیم .
وی ضمن تجلیل از زحمات و تلاش های خانواده شریف و خدوم سها و به ویژه پرسنل ایثارگر مجموعه گفت: یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس را گرامی می داریم و به رشادت ها و ایثارگری ها و شکیبایی خانواده های معزز ایثارگر ارج می نهیم.
شایان ذکراست 54 نفر از پرسنل شاغل در شرکت پخش سها هلال جزو خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستند.